2 Haziran 2015 Salı

5. ULUSLARARASI DEPREM SEMPOZYUMU


"10-12 Haziran 2015" tarihleri arasında beşincisi düzenlenecek olan "Deprem Sempozyumu" 11 farklı meslek grubu ve anabilim dalının desteği ile Kocaeli NESS Otel'de gerçekleştirilecektir.  

Kocaeli Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı sempozyuma TEKNİK DESTEK GRUBU da sektörün önde gelen firmalarından biri olarak standı ile katılacak. Ayrıca TEKNİK DESTEK GRUBU Teknik Müdürü Eren AYDIN 12 Haziran 2015 Cuma günü "BİNALARDA YAPISAL SAĞLIK TAKİBİ İÇİN ENSTRÜMANTASYON YÖNTEMLERİ" konulu bir sunum yapacak. 

Sempozyum boyunca TEKNİK DESTEK GRUBU, NESS Otel giriş katındaki fuaye alanında, 3 nolu stantta TESTBOX ve e-QUAKE marka ürünleri başta olmak üzere güncel ürünler, yazılımlar, KUVVETLİ YER HAREKETİ KAYIT SİSTEMLERİ ve YAPISAL SAĞLIK TAKİBİ SİSTEMLERİ'ni tanıtacak. 

“Deprem Sempozyumu, Kocaeli 2015”’teki standımıza ziyaretinizi bekliyoruz.

1 Haziran 2015 Pazartesi

Yapısal Sağlık Takibi ile Daha Güvenli Bir Yaşam Mümkün

Yapısal Sağlık Takibi, bu işle ilgilenen uzman kişilerin dışında bir çok insan için oldukça yeni bir kavram. Teknik Destek Grubu olarak uzun zamandır bulunduğumuz her platformda "Yapısal Sağlık Takibi nedir ve neden önemlidir?" konusunu anlatmaktayız. Bu kavramı herkesin anlayabileceği bir dille anlatmak için uzun zamandır üzerinde çalıştığımız tanıtım filmimizi sonunda hazırladık. İzlemeniz ve paylaşmanız dileğiyle.